Stavby domů - Reasint

Pohledové betony - Reasint

Stavby a rekonstrukce domů Zateplování budov
Lícové zdivo Půjčovna nářadí Montáže sádrokartonů


Rodinné domy

Bytové domy

Betonové monolitické stropy

Pohledové betony

Betonové pohledové stěrky

Lícové zdivo

Cihlové pásky

Jádrové vrtání

Půjčovna nářadí

Čištění ploch


Aktuality

23.02.2018
Právě probíhající stavby

Rekonstrukce a přístavba rodinného domu v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Stavba polyfunkčního domu v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Stavba rodinného domu v Dolní Bečvě.

 

Stavba rodinného domu v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Naše stavba získala ocenění na soutěži stavba roku Zlínského kraje

více


Kontakt
REASINT s.r.o.

Sladské 399
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
tel.: +420 603 964 533
email: reasint@reasint.cz
stavby a rekontrukce domů

Pohledové betony


Betony vždy nalézaly a dosud nalézají nové oblasti a formy svého uplatnění. Stále častěji se tak beton používá pro různé speciální účely, přičemž se kladou zvláštní požadavky na jeho složení, způsoby ukládání a ošetřování. Mezi betony se zvláštními požadavky na finální vlastnosti se řadí i pohledové betony. U tohoto betonu je často kromě jiných, obvyklejších požadavků kladen specifický důraz na vzhled jeho povrchu, tj. na finální, předem definovanou podobu jeho odbedněných ploch, a to jak co do tvaru a struktury, tak i do textury a barevnosti, resp. barevné stálosti.

Jako pohledové betony jsou označovány viditelné povrchy monolitické betonové konstrukce nebo prefabrikovaného betonového dílce, u kterých je požadován specifický, předem definovaný vzhled tohoto povrchu.

Specifickým, předem definovaným vzhledem se rozumí soubor viditelných znaků (zpravidla geometrický tvar, struktura a textura povrchu, barva), které vyjadřují autorský záměr projektanta, popř. architekta v souladu s požadavky investora vycházejícími z dohodnutého technického předpisu. Pohledový beton může mít obecně velmi různorodý vzhled, a to zejména při použití zvláštních bednění, při použití čerstvého betonu speciálního složení, nebo v důsledku použití speciálních technologií dodatečné úpravy.

V současné době se pohledové betony používá pro zvýraznění charakteru či výrazu staveb a investoři nacházejí v jeho aplikacích stále větší zalíbení.

Naše firma se na realizace pohledových betonů specializuje.

 

 


 

 
  RSS WAP